Wielkim paradoksem całej tej…

Wielkim paradoksem całej tej afery z obozami żydowskimi..
Tu mała dygresja. Z obozami żydowskimi, czyli z obozami w których przetrzymywano i zabijano żydów. Tak samo obóz zamieszkały przez harcerzy to obóz harcerski a nie np. obóz podkrakowski czy obóz bydgoski.
Więc wracając do tego co chciałem właściwie napisać: wielkim paradoksem jest coś, co jest de facto sojuszem Niemców i Żydów w ich atakach na Polskę i prawdę historyczną. Jak się okazuje oba te narody mają zupełnie inne interesy w tej sprawie, ale są to interesy zbieżne.
Otóż Niemcom bardzo zależy na wymazaniu z historii ich udziału w holokauście, a najlepiej w ogóle zamgleniu, zaciemnieniu całej historii II wojny światowej.
Z kolei Żydom zależy na urwaniu jak największej kasy. Krótko mówiąc, chcą ubić interes na śmierci Polaków żydowskiego pochodzenia, którzy posiadali majątki w ówczesnej Polsce. Jest to odrażająca praktyka. Ale przede wszystkim jest to praktyka niczym sensownym nieuzasadniona.
Przede wszystkim nasze prawo nikomu ze spadkobierców nie broni ubiegania się o spadek po swoich krewnych. Można obecnie do woli wytaczać procesy i dochodzić praw spadkowych.
Natomiast koncepcja, że dzisiejsza Polska, która w żaden sposób nie była odpowiedzialna za wybuch wojny i krzywdy swoich obywateli, w tym tych narodowości żydowskiej, ma wypłacić jakieś zbiorcze odszkodowanie państwu Izrael, którego w tamtych czasach w ogóle jeszcze nie było, ani o którym nikomu się nawet nie śniło – zakrawa na absurd.
Dlatego prawda jest taka, że tu nie chodzi o sprawiedliwość – chodzi o wyłudzenie nienależnych pieniędzy. Oszustwo, do którego bezczelnie wykorzystuje się trupy poległych w obozach i na wojnie.
#obozykoncentracyjne #zydzi #historia #ustawa #auschwitz

Powered by WPeMatico