W obronie spermiarzy…

W obronie spermiarzy traktat

Nazywanie spermiarzy winnymi obecnej sytuacji na rynku matrymonialnym to krótkowzroczność, prawdopodobnie wynikająca z naturalnej potrzeby do posiadania zdefiniowanego, spersonifikowanego wroga.

Prawdziwym przyczynami obecnego stanu rzeczy są:
1. Rozwój technologii z którym wiąże sie cały szereg zmian:
-internet dał nam możliwość komunikacji z ludźmi na całym świecie, przy okazji dając nam dużą anonimowość w spełnianiu swoich potrzeb
-nowoczesny transport umożliwił nam zamienić ten internetowy kontakt w rzeczywistość, podróż do innego miasta to już nie zdanie na cały tydzień, podróż nie grozi nam śmiercią i jest szybsza niż kiedykolwiek
-pojawienie się zaawansowanej antykoncepcji zdejmującej z ludzi, szczególnie z kobiet, największego ryzyka związanego z seksem. To samo zrobił łatwiejszy dostęp do aborcji.

2. Nowoczesna sytuacja polityczna i rozprzestrzenianie się socjalizmu.
Każde nowoczesne państwo pierwszego świata będzie prawnie kobietocentryczne. Ludzie są we współczesnym świecie zasobem wyjątkowo cennym. Państwo nie produkujące nowych ludzi będzie skazane na zniknięcie. Rządy więc zrobią bardzo dużo żeby zachęcić kobiety do rozmnażania, dając im różnego rodzaju ulgi i przywileje. Mogą zrobić to albo otworzyć się na imigrację. (lub utrudniając
im dostęp do aborcji i antykoncepcji jak próbują to robić niektóre państwa w europie wschodniej)

Dodatkowa hipoteza:
Zacementowanie granic w sensie politycznym, tylko pogłębia ten trend, bo niektóre państwa są skazane na opieranie swojej siły o ludzi. Nikt już nie może nikogo podbić żeby zdobyć ludzi lub zasoby.
Muszą więc mieć więcej ludzi żeby wygenerować więcej zasobów żeby być konkurencyjnymi na arenie międzynarodowej. Ta kwestia też pogłębia konieczność sojuszu państwa z kobietami.

Nowoczesne państwa są też w większości demokratyczne. Kobiety są więc siłą polityczną, której głosami można zdobyć władzę. Ktoś prędzej czy później wykorzystałby połowę społeczeństwa, więc emancypacja kobiet jest nieuniknioną koleją rzeczy.
To też gwarantuje że interes kobiet nigdy dla współczesnego państwa nie przestanie być istotny.

3. Brak wojen i niekontrolowany wzrost męskiej populacji.
Już sama natura zmusza płeć męską do zwiększonej rywalizacji w porównaniu do płci żeńskiej. Naturalna tendencja do rodzenia się większej liczby chłopców jest dodatkowo podkręcana przez zniknięcie naturalnej tendencji do ich większej śmiertelności. To sprawia że konkurencja o samice jest większa niż kiedykolwiek.

Sytuacja na rynku matrymonialnym nie jest więc spowodowana przez spermiarzy, lecz jest efektem głębszych procesów za które nie odpowiada żadna wyselekcjonowana grupa ludzi.
Sytuacja na rynku matrymonialnym jest czymś w rodzaju zapłaty którą ponosimy za to jak łatwe życie mamy w porównaniu do naszych przodków. Taką nieoczekiwaną zapłatą są też choroby cywilizacyjne.

Ludzie jednak potrzebują personifikacji zdarzeń w postaci ludzi, dlatego bóg ma ludzką postać, politycy jak coś pójdzie nie tak, wystawiają na lincz publiczny kogoś żeby uwaga skupiła się nie na tym co trzeba, każda idea musi mieć swojego humanoidalnego przedstawiciela, a za porażkę Niemiec podczas pierwszej wojny odpowiadali żydzi.
Nieświadomie spełniacie w ten sposób swoje trybalistyczne potrzeby, to nic złego ale warto się nad tym zastanowić.

Zdjęcie kobiety dla atencji.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #seks #historia #biologia #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #spermochlip #spermiarzalert #ladnapani