#usa #niemcy…

#usa #niemcy #germandeathcamps #izrael #historia #przemyslenia
Kto tu jest większym antysemitą ? Dajmy na to usa mogło utrudnić niemcom działanie w 41 gdy dostali kwity na to co się dzieje. Dajmy na to zrzucać ulotki, informować, zbombardować tory i pociągi, samemu wysłać zwiad ale nie bo po co.
Ostatnio żydki płaczą że po zakończeniu wojny również im się dobrze nie wiodło na tym terenie. A czyja to wina jak nie zachodu że skończyliśmy pod czerwonym butem? Głównie usa bo to największy gracz tym bardziej że dysponowali atomem. Jakieś tam kielce, jakieś tam wysiedlenia, jakieś obozy komunistyczne… No shit. Też mi zdziwienie jak to wyzwolenie nie różniło sie niczym od okupacji niemieckiej. Tak wielu Polaków twierdzi, zwłaszcza ci którzy mieli okazję żyć pod jednym jak u drugim.
Wyprosili sie z 200 000 żołnierzy i tak już zostali.
Cierpieniom Żydów jak i calej Europy wschodniej a nawet samego zsrr jest winny zachód ktory i tak w czasie wojny naj mniej ucierpiał. Woleli wypiąć się na swoich sojuszników, ludzi z którymi byli w boju, największe ofiary 20 wieku by popijać coca colę. Jeszcze usprawiedliwiali opresje stosowane w zsrr, kto czytal archipelag gułag wie bardzo dobrze o czym mowa. Jak dla mnie gulagi nie różniły się niczym od Auschwitz. Niczym. A to tylko czubek góry. Teraz kraje zachodu pouczają Polskę, ganią za antysemityzmu, patriotyzm, żydzi otwarcie nazywają nas najgorszymi określeniami. Jeśli my jesteśmy tacy źli to jak zly jest zachód, usa, francja, uk itd. skoro pozwalali na taką krzywdę wobec tylu milionów w tym i Żydów. Nie zrobili nic. Woleli ganiać się z wietkongiem. O jak inna byłaby historia gdyby położyć kres zsrr w 1950r w tym historia Żydów, może Izrael nigdy by nie musiał powstać. To dlatego usa jest takim wielkim sojusznikiem Izraela? Sumienie gryzie? A żeby im los który zgotowali milionom w gardle stanoł. Jak dla mnie usa zachowało sie równie dobrze lub równie źle jak zsrr, nie ma świętych na wojnie.