tl;dr dla tych co…

tl;dr dla tych co angielskiego nie znają: chińczycy TERAZ przemysłowo przerabiają ujgurów na organy wewnętrzne, a resztki palą w krematoriach.

TAK SAMO jak u nas w Polsce w niemieckich obozach podczas 2 wojny światowej.

..

Dziś rano oglądałem dokument na tvp o więźniu Dachau i Oświęcima, gdzie nie-niemcy byli eksploatowani (praca ku wycieńczeniu) w obozach koncentracyjnych, a następnie zabijani i paleni w piecu.

Chiny robią TERAZ dokładnie to samo z ujgurami – być może tylko nie w wojennej atmosferze, a nawet za przyzwoleniem

Gdyby ktoś miał złudzenia że „historia się skończyła” – to jest w pierdolnym błędzie – i z dużym prawdopodobieństwem sam będzie świadkiem jak historia w swojej farsie się powtarza na jego własnej skórze.

Tolerując Chiny (i każdy inny kraj tego typu) chociażby pozwalając na ich dominację gospodarczą (chiny jako jeden z głównych dostawców usług i towarów na świecie), sami sobie kręcimy bat, kiedyś w końcu przyjdzie kolej na nas.

Propozycja
1. przenieśmy produkcję towarów i usług do Polski, nie wspierajmy chińskich nazistów XXI wieku (bo zasadniczo chiny robią dokładnie to samo co Niemcy – silna gospodarka, a następnie ekspansja militarna z zadeptaniem nie-chińczyków)

Puśćmy to w perspektywę: będziecie miło wspominać jak nie mogliście pójść do galerii na niedzielne zakupy lub kiedy kobiety nie mogły wyskrobać na żądanie swoje dziecko – kiedy będą zabijać członków waszej rodziny.

*to muzułmanie, ale nie wszyscy są źli – a przynajmniej nie obchodzi mnie co robią, jak robią to w swoich krajach. Ujgurzy ani nikt nie zasługuje na taki hujowy los bycia przerobionym na części i spalonym jak śmieć w piecu

#historia