PRL zaraz po wojnie spożycie…

PRL zaraz po wojnie spożycie mięsa w 55roku już 37,7 kg kiedy w 38 roku zaledwie 16kg (przed wojną większość tylko kartoflami żyła) 75% miała niższe spożycie jak 5 kg rocznie a statystykę do 16 kg zawyżał pan i pleban.
W latach 1956-1970 Gomułka doprowadził je do 53,0 kg na głowę.
Oczywiście to był ustrój z wadami , ale dużo bardziej ludzki niż ta gangrena , którą żydostwo utworzyło po 1989 roku . Praktycznie żydowska razem z szabesgojami kradnie wszystko od 29 lat i do 2018 roku nie zdołała jeszcze wszystkie ukraść , a tu ta cholerna menda śmie mówić , że PRL był gorszy od okupacji niemieckiej . Od 1989 pełno afer , oszustw namnożyło się nie wiadomo skąd milionerów ludziom ( emeryci i renciści ) po 6 PLN dają podwyżki , dzieciom już w wieku 15 lat brakuje połowy zębów ( za kilka lat polskie dzieci będą mieć gorszy stan uzębienia niż dzieci wietnamskie ) , na operacje czeka się długimi miesiącami a ta żydowska kreatura bezczelnie obraża PRL, ale jeżeli goje to kupują można tak mówić .
Tyle było gadania o 500 tys głodnych dzieci (Duda w sejmie grzmiał podczas zaprzysiężenia o tym ) . W Trwam PISoluby trąbiły , że załatwią poprawę stanu uzębienia u dzieci . Pytam się i co w dniu 25 lipca , a no gówno . Temat ucichł , bo wprowadzili idiotyczne 500+ .
Moja sąsiadka za te pieniążki pojechała sobie na wycieczkę do Szczyrku . Szkoda tylko , że na nasz koszt .
Poznajecie te 3 świńskie ryje . Co ich łączy oprócz tego ,że należą do tej samej grupy etnicznej . Wiadomo co nie trzeba pisać .
#neuropa #2kuce #3centryny #4konserwy #prl #polska #historia #ekonomia #przemyslenia

Powered by WPeMatico