Polecam komentarze. W…

Polecam komentarze.

W najblizszych latach Slowianie dowiedza sie o ich prawdziwej historii, a nie o historii propagowanej miedzy innymi przez Joahima Lelewela, Niemca. A Niemcy dowiedza sie kim sa i na sile beda starali sie to zmienic. Z reszta robia to od ponad tysiaca lat. I nie tylko Niemcy…

Lechia, wymazana przez Watykan, ,,wygumowana”. Trzy tysiące lat istnienia. Młody, kto Ciebie edukował. Łatwo jest domyślić się. Szkoda czasu na Twoje, rewelacje!

Co za bajki!!! Polonorum Imperia istniało przed Chrystusem !!! Rzym ściągał buty jak wyjeżdżali do Polski nikt nam nie podskoczyl..

jak mówil jeden pan z wilkiem na tapecie(lubie)Polacy nie wywodzili się tylko od słowian ale od Sarmatów.Nawet Rzymianie nazwali te regoiny ”Sarmatia”

W czym tkwi problem? Popularyzacja osiągnięć archeologii w naszym kraju mocno kuleje, rząd wpaja nam, że od zawsze jesteśmy wielcy i nieskazitelni. Swoją drogą to nie jest symptom obecnych czasów, swoją rzekomo wielką przeszłość próbujemy udowadniać już od setek lat. Czy wielkość naszych sąsiadów(szczególnie Niemców) wprawia nas w kompleksy? Co o tym sądzicie?

#archeologia #historia