KONKURS: Pradzieje…

KONKURS: Pradzieje Balearów

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Pradzieje Balearów”. Pozycja skupia się na przedstawieniu najodleglejszych dziejów Balearów, wysp znajdujących się na południowy-wschód od Hiszpanii. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 18 stycznia 2021 r.:

+ napisać ciekawostkę dotyczącą świata antycznych Rzymian lub w jakiś sposób powiązaną z rzymską historią. Trzy najciekawsze teksty zostaną nagrodzone książkami, a ich prace zostaną opublikowane na stronie IMPERIUM ROMANUM.

Teksty, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażę je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikuję), należy wysłać zgłoszenie na adres: konkurs@imperiumromanum.pl, umieszczając w tytule maila: „Pradzieje Balearów”. Praca musi spełniać wymogi edytorskie.

Wśród uczestników, którzy nadeślą najciekawsze prace, wybrane zostaną zgodnie z regulaminem:

+ 3 egzemplarze książki „Pradzieje Balearów”, autorstwa Cezarego Namirskiego

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Historia Iagellonica -> iagellonica.com.pl

KONKURS: Pradzieje Balearów

#rzym #antycznyrzym #imperiumromanum #historia #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #listaimperiumromanum #ciekawostkihistoryczne #ancientrome #wojsko #europa #swiat #militaria #venividivici #ksiazki #konkurs