estem 21 letnim studentem. Od…

estem 21 letnim studentem. Od roku mieszkam z moją 40 letnią ciotką i jej o 8 lat młodszym konkubentem Radkiem. Musiałem zamieszkać z nimi, ponieważ u mnie w mieście nie ma uczelni wyższej. Nie znałem wcześniej Radka, ale od pierwszego spojrzenia spodobał mi się. Jest wysokim brunetem. Chodzi regularnie na siłownię, więc jest dobrze zbudowany. Z zawodu jest budowlańcem. Uwielbiam go w jego stroju roboczym. Obcisły biały podkoszulek i niebieskie ogrodniczki wspaniale podkreślają jego boską sylwetkę. Zawsze po siłowni i po pracy Radek bierze prysznic. Potem do łazienki wchodzę ja i zabieram z kosza na pranie jego przepocone slipy i skarpetki. Pochłaniam ich zapach waląc konia. Często nocami, gdy słyszałem, że Radek posuwa ciotkę ubierałem jego slipy i szedłem pod ich pokój. Uchylałem drzwi i obserwowałem co się tam dzieje. Radek miał wspaniałe pośladki, długiego penisa i wielkie jaja. Stałem tak pod drzwiami trzepiąc sobie. Wsłuchiwałem się w ich jęki i patrzyłem jak Radek ostro rżnie moją ciotkę. Robili to zawsze długo i co jakiś czas zmieniali pozycje, dzięki czemu mogłem podziwiać Radka z każdej strony. Używali też zabawek erotycznych. Radek nieraz używał wibratora czy sztucznego kutasa do rozgrzania ciotki, a także przypinał ją kajdankami do łóżka. Wspaniałe było to, że Radek zawsze zakładał kondomy. Wyrzucał je potem do kosza w łazience, dzięki czemu mogłem poczuć smak jego spermy. Zawsze piłem jeszcze ciepłą. Nieraz używałem jej do naoliwienia kutasa podczas walenia. Podnieca mnie widok Radka chodzącego po domu w samych obcisłych slipach, które opinają jego jędrną dupę i uwypuklają jego krocze. Zawsze wtedy marzę żeby móc wymacać i wylizać jego ciało.
Pewnego dnia moje marzenie się spełniło…
Ciotka wyjechała w podróż służbową i miało jej nie być przez dwa tygodnie. Wujek chciał wykorzystać ten czas. Wziął urlop w pracy i prawie codziennie wracał pijany i ledwo przytomny. Gdy zasypiał ja wchodziłem do jego sypialni i zaczynałem się masturbować. Wyobrażałem sobie, że walę mu konia. Spuszczałem się na podłogę, później ją sprzątałem i wychodziłem.
Któregoś dnia odważyłem się na coś więcej. Radek jak zwykle spał. Podszedłem do niego i zacząłem go delikatnie poruszać, ale on spał jak zabity. Rozebrałem się do majtek i położyłem koło niego. Zacząłem go całować, najpierw w usta potem schodziłem coraz niżej. Lizałem jego szyję, sutki i okolice krocza przez materiał slipów. Na sam koniec zacząłem pieścić jego stopy. Ssałem każdego palca z osobna. Radek cały czas coś bełkotał. Czułe, że w moich majtkach robi się ciasno, więc postanowiłem je ściągnąć. Zrobiłem to samo z bielizną Radka. Wtedy moim oczom ukazał się wspaniały widok. Zabrałem się od razu do lizania i ssania jego pałki. W przerwach trzepałem mu ręką. Wpadłem na pomysł żeby zrobić pozycję 69. Klęknąłem na głową Radka i wpakowałem mu mojego fiuta w usta. Z drugiej strony dalej robiłem mu laskę. Później postanowiłem zająć się jego dupą. Przewróciłem go na brzuch. Zacząłem od wylizania jego pośladków i rowka, a następnie wypieściłem mu dziurkę języczkiem. Wkładałem mu go do środka. Gdy dupa Radka była dobrze nawilżona i rozluźniona zacząłem zabawę z palcami. Wkładałem mu każdego po kolei, a później po kilka naraz. Radek tylko jęczał. Przypomniałem sobie o zabawkach ciotki w szufladzie. Wyciągnąłem wibrator i zacząłem wkładać go w dupę mojego wujka. Jego dziurka była już bardzo rozluźniona. Byłe tak podniecony, że postanowiłem pójść o krok dalej i przelecieć Radka. Nie planowałem tego, ale widok jego oczka zachęcił mnie. Założyłem prezerwatywę, którą znalazłem w szufladzie wujka i zacząłem wkładać mojego penisa w dupę Radka. Gdy wszedł zacząłem najpierw powoli, a później szybciej penetrować jego dupę. Po kilku minutach poczułem, że dochodzę. Wyciągnąłem kutasa z dupy, bo nie chciałem jeszcze się spuszczać. Miałem jeszcze jedną fantazję do spełnienia. Ściągnąłem gumkę, obróciłem Radka i założyłem gumkę na jego penisa. Potem znalazłem żel nawilżający w szufladzie ciotki i nasmarowałem swoją dziurkę. Później zrobiłem sobie krótką palcówkę i zacząłem nabijać się na kutasa Radka. Nie mogłem wejść nim do środka, ale po kilku próbach udało się. Ujeżdżałem konia Radka jednocześnie waląc sobie konia i głośno jęcząc. W pewnym momencie strzeliłem na klatę wujka. Szedłem z jego fiuta i zobaczyłem, że gumka jest pełna. Postanowiłem zrobić kilka fotek, żeby mieć do czego walić konia. Radek wyglądał bosko w pełnym kondomie i z moją spermą na klacie. Po sesji ściągnąłem gumkę i wypiłem jej zawartość. Wytarłem Radka i założyłem mu slipy. Posprzątałem w sypialni i poszedłem do swojego pokoju. Długo nie mogłem zasnąć.
Moje marzenie zostało spełnione. Teraz marzę o ruchaniu z Radkiem, ale chciałbym żeby był tego świadomy…
#pasta #historia

Powered by WPeMatico